Uzun bir ara

Yeni bir eğitim programı hazırladım. Blog’tan da paylaşmak istedim, ama hatırlamakta bile zorlandım burayı.

O sebeple bu tanıtım paylaşımına gelmeden önce kısa bir özet geçmek istedim.

2019’a girerken olmuş son paylaşımım. Keza 2019 Ocak’ta super yogun bir gündemim vardı ve hepsini bir anda boşalttım. Çünkü sevgili babama kanser teşhisi konmuştu ve tüm teklifleri geri çekip, müşterilerimi de çok zorda kalmadıkça aramamaları için bilgilendirmiştim.

Aylarca İstanbul dışındaydım, çok yoğun bir hastane temposu, sonrasında cenaze işlemleri, sonrasında veraset işlemleri, yas vs derken 2020’ye girerken çok yogun bir tempo ile hem kendime terapi yapıyordum hem de öngörü raporumda belirttiğim mart 2020 tokatından savunulabilecek metotlar uzerine kafa yoruyordum.

Derken malum pandemi ortamı, aşırı yogun ajanda bir kaç hafta şok dalgalı boşa aldı kendisini, sonra verilmiş sözleri tutma gayretiyle gelir yaratmayan çabalar arasında koşturan bir Mustafa, ardından daglarda kaybolup hayatının en güzel tatilini yapan bir Mustafa.
Kendime sözüm var artık, düşük viteste çalışmak istiyorum.
Şu sıralar yeniden fizik formüllerine gömüldüm, bir yandan tarih okumalarına devam ediyorum, bir yandan fizikte superpozisyon, Dirac Delta Denklemi, Schrödinger, EPR paradoksu vs derken sicim teorisi…

Bir şekilde hala eski blog paylaşımlarımdan bana soranlar oluyor, memnun oluyorum. Okudukları sayesinde yeni soru işaretleri kazanan insanlar… Hepsine müteşekkirim, belki de bu sebeple bu tempoya birkaç kitap sığdırmayı da başardım.
Önümüzdeki hafta Kavga Etme Sanatı isimli kitabım raflarda yerini alacak, blogta da paylaşabilirim edinebileceğiniz linkleri.
Şimdilik her günü ayrı macerayla geçen 2 yılımın özeti bu şekilde.

Umarım bu yazıyı okuyan herkes saglıklı, keyifli ve bereketlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir