Referanslarımdan

Brand IQ İnsan Kaynakları Yönetici Ortak Gurur Canbaş

“Mustafa Bey’le çalışmamız, sıkışan bir projemizin farklı yolları da olabileceğini ortaya çıkardı ve 1,5 yıldır askıda kalan bir pazarlama faaliyetimiz, bugün meyvesini vermeye başladı.”

Tabit Bilişim Kurucu Müdür Tülin Akın

“Biri dünya devi, biri Türkiye deki en büyük holdinglerinden biri ile yaptığımız, 3 milyon kişinin hayatına dokunacak projede aksayan bacak olarak tespit ettiğimiz yerin doğru yer olmadığı asıl sorunun başka bir yerde olduğu ve hangi yöntemlerle çözülebileceği konusunda fikirler oluşturduk ve aksiyon planımızla huzur ve heyecan içinde yeni bir iş haftasına başlayacağız. Teşekkürler Mustafa Emin Palaz.”

Proje Ajansı Genel Müdürü Coşkun Yıldırım

“Mustafa Bey ile çalışmamızın akıbetini merak ediyordum. Ancak samimi uslûbu ve sıradışı bakış açılarıyla projemize yepyeni bir soluk kattı. Kendisine teşekkür ediyorum.”

Göl Grup Sigorta Kurucu Ortak Şerife Gürlek

“İşimize hakimiz. Ancak süreçlerimizde aksiliklerle karşılaştığımızda güçlü bir motivasyon kaynağı oldu Mustafa. Geliyor, silkeliyor, ödevlerimizi veriyor ve bizi bir adım daha ileriye taşıyor. Zorlu bir sürece girdik ve kriz anında Mustafa’nın desteği bize karar alma becerisi kazandırdı.”

Abdi İbrahim İlaç Ürün Müdürü Ekin Yiğit

“Sektörümüze yabancısın, ürünümüzü ve sorunumuzu bilmiyordun. Ancak biz bu çözüme nasıl ulaşmayı başardık? Teşekkürler Mustafa.”

Medfors Sağlık Hizmetleri Pazarlama Müdürü Oktay Demircioğlu

“Projedeki gedikleri şimdi daha iyi gördüm. Sil baştan ele alacağım, teşekkürler.”

DMG İlaç Ürün Müdürü Hande Özeş

“Projemizi çok farklı açılardan değerlendirme fırsatı buldum, teşekkürler.”

Tarımsal Pazarlama Genel Müdürü Tülin Akın

“Şirketim kurulduğundan beridir yaptığım en faydalı hamlelerden biri sanırım senden hizmet almak oldu. Sadece ben değil, diğer yöneticilerim ve çalışanlarım da senden son derece memnun. Çok teşekkürler Mustafa”

ananas2

“Bana aslında yeni, bilmediğim bir şey söylemedin. Ama bildiğim şeyleri hayatıma geçirmeme yardımcı oldun. Kendime bambaşka açılardan bakmamı sağladın ve ihtiyacım olan da buymuş. Çok teşekkür ederim Mustafa.”

Janet Ekstract, YTÜ İngilizce Okutmanı

“Fare korkumun bu kadar kısa sürede çözülebileceğini düşünmezdim. Çok mutluyum Mustafa.”

Şengül Kesler Müdür Yrd, Milli Eğitim Bakanlığı

“Sözcüklerin arkasındaki ihtiyaçlarımı duyabiliyorsun. Yerinde sorularınla hedefime dair hem güçlü yanlarımı hem de engellerimi tanımlamamda bana yardımcı oluyorsun. Koçluğunu kesinlikle tavsiye ediyorum Mustafa.”

Maria Karakostanoglou Brain Gym Eğitimsel Kinesyolog

“Bir buçuk yıldır çözemediğimiz projedeydik, çözümsüz olmadığımızı gösterdiğin için teşekkür ederim.”

Gurur Canbaş, Brand IQ İnsan Kaynakları Yönetici Ortağı

“3 milyon kişiyi etkileyecek bir proje rafa kalkıyordu ki, seninle çözdük, teşekkürler Mustafa”

Tülin Akın, Tarımsal Pazarlama Genel Müdürü

“Farkında olmadığım bir yeteneğimin ortaya çıkmasını sağladın. Bu da kariyerimi parlattı. Teşekkür ederim dostum”

Emre Çağatay Barem Araştırma CFO

 

Eski referanslarımdan:

“Kendimle bile konuşamadığım şeyleri konuşma ve düşünme fırsatı buldum. Mustafa’yı tanıdığım ve bugün için mutluyum. Teşekkür ederim, gerçekten” (öğrenci)

“Canım ya, akşam koçum olduğun için çok teşekkür ederim. Tam ihtiyacım olduğu anda çok iyi geldi, gerçekten çok daha iyiyim. Kendimi sevmek konusunda eksildiğimi farkettim, eksikliği giderince rahatladım 🙂 harikasınnnn :)” (bir banka yönetmeni)

“Sadece sorduğu sorular, öyle sorular ki milyon tane cevap verebilirsiniz ve hepsi de doğrudur. Emin olun ki yanlış olsa bile doğrularınızı götürmeyen cinsten, çünkü seans sonunda kendinizi göreceksiniz; tüm çıplaklığınızla ve güzelliğinizle… Sarı, kırmızı, pembe, turuncu, mor… “Hayatın kendisi işte orada” diyor, sağolsun.” (öğrenci)

kisisel_gelisim“Başarılı olacağımı düşündürdüğü için Mustafa’ya teşekkür ederim.Özellikle kendimdeki eksiklikleri tamamlamaya fırsat verdiği için. Bundan sonra kendimi daha iyi analiz edeceğim ve yüzleşeceğim. Bunu bir sembol olarak ifadelendirmek istesem, “+” olurdu. Bana kattığı pozitiflik ve daha fazla katacağına inandıklarım için şimdiden teşekkür ederim.Ayrıca insanlara bundan sonra daha fazla şans tanıyacağım. Gelecekteki başarılı iş adamı; S.K.” (yönetici)

“Bunlar çok zor sorular. Aslında içinde olduğum konular, ama daha önce sormadığım ve cevaplamadığım sorular… Psikiyatrım ve diğer terapistlerim bile bu kadar derinlere inmediler, belki de inemediler. İşin çok zor evlat, ama başarılısın. Tebrik ederim. Teşekkürler yardımların için de…” (yönetici memur)

“Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Tanrım! Daha önce çok denemiştim bunu, ama bu kadar yaklaşamamıştım sonuca. Şimdi başlıyorum, hemen! Çok teşekkürler” (gazeteci)

“…Mustafa’yla görüşmemizde aslında hiç de öyle yaldızlı cümlelere gerek olmadığını gördüm. Yaşam koçluğunda amacın aslında sırdaşlık olduğunu, kendimize sahi sormaya çekindiğimiz soruların cevaplarını rahat rahat bulmak olduğunu gördüm. Kendisine çok teşekkür ediyorum, çok eğlenceli ve güzeldi.” (gelir uzmanı)

“Konuşmalarımız beni durgun yapıyor. Kafamı boşaltıp, yapmak istediğim ve yaptığım şeyleri düşünebiliyorum. Kendimi bir gözlem aşamasında hissettiğim için bu aslında tam da ihtiyacım olan şey. …bu konuşmaların üstümdeki yükü azaltmada yardımı büyük. Bunun konuştuğum kişiyle alakalı olduğundan da eminim. Mustafa Abi, sen konuşmayı gerçekten konuşma yapıyorsun. Özellikle birbirimizi anladığımızı düşünüyorum. Bu da benim için çok önemli. (15 yaşında bir genç)

“Daha önce de bazı terapilere ve koçluk seanslarına başvurmuştum kilolarım için. Ancak ya hiç bir değişiklik olmuyordu ya da yeni kilolar alarak daha da mutsuz oluyordum. Oysa Mustafa, sadece bir ayaküstü oturumla silkelemişti beni ve özgüvenimi de artırdı motivasyonumu da. 1 hafta geçti ve sağlıklı bir şekilde 3 kilo verdim. Sana çok teşekkür ediyorum.” (bir terapist)

“Bazen anılarım canlanıyor, bazense güvenerek yarına bakıyorum. Ama bugünümü yeniden kurgulayabildiğimi düşünüyorum. Çok verimli bir yol arkadaşlığı bu.” ( bir ev hanımı)

“Abi bu nasıl oldu ya! Bana da öğretsene.” (15 yaşında, bir öğrenci)

“Güya çok okurum, çok düşünürüm. Hepimizin bu hizmete ihtiyacı var. Teşekkürler yardımların için” (bir öğretmen)

“Meğer yemek yerken zihnim neler yapıyormuş arkadaş! Mustafa’nın yardımlarıyla artık ne yediğimin farkındayım ve sırf bu bile bana bu göbeği erittiriyor” (bir girişimci)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir