Online Koçluk

online-life-coach

İstanbul dışındaysanız ve koçluğa ihtiyacınız varsa, hele ki yaşadığınız yerde de koçluk desteği alamıyorsanız, online koçluk hizmetimden yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorum ama Muğla, Antalya, İzmir, Denizli, Karaman, Bursa, Ankara ve daha birçok şehrimizden danışanlarım oldu.

Dolayısıyla İstanbul dışından, hatta yurtdışından da talepler oluyor. Yunanistan, İngiltere, Kanada, Azerbaycan ve Nijerya’dan insanlara koçluk yapma fırsatım oldu.

O sebeple hizmetlerimi sadece yüzyüze ve Türkçe değil, online koçluk ve telefonla koçluk şeklinde de verebiliyorum. Türkçe kadar, İngilizce seanslarımızda da çok başarılı sonuçlar alabiliyoruz.

Seanslar yüzyüze olmayınca verimi düşük olur mu diye sıkça soru alıyorum. Haklısınız, iletişim darlaşıyor. Ama odaklandığını da dikkate alın! Korkular ve kilo üzerine çok etkili olan hipnokoçluk çalışmamı, telefon seansı ile gerçekleştirmiştim ve danışanımın yıllardır aşamadığı korkusu, yarım saatlik bir telefon çalışmasında aşılmıştı.

Yeter ki iletişim imkanımız olsun, dumanı bile deneyebilirim. Konuşmadan, sadece beden dili üzerinde dahi seans deneyimlerim olmuştu.

Şu an cevaplamanız gereken soru; “online koçluk hizmetinden yararlanabilir miyim” sorusundan ziyade koçluk testine yoğunlaşmalı! Acaba koçluk hizmetine ihtiyacınız var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir