neden ben?

mustep7/24 bir şekilde sorunları farklı ve verimli bakış açılarıyla sorgulayarak, kendi çözümlerinizi kendinizin yaratabileceği süreçler için çalışıyorum.

Ulaşmak istediğim bu nihai amaç, erken çocukluk dönemimden kalma. Çünkü sorduğum sorular cevapsız kalıyordu ve ben de kendim araştırma, kendim çözüm yaratma serüvenine başlamıştım.

Size de kendi çözümlerinizde yardımcı olmak için NLP ve ileri düzey koçluk tekniklerinden münazara becerilerine kadar birçok eğitimden geçtim. Bu sırada kendimi çok daha derinden sorgulama ve geliştirme imkanı buldum.

Bilişsel psikoloji gibi niş konular başta olmak üzere nöroloji, davranış bilimleri üzerine daima araştırıyorum. Çünkü benim de aşamadığım korkularım vardı ve klasik psikolojik uygulamaları yetersiz buluyordum, daha iyilerini, daha işlevsellerini araştırıyordum.

Koçluk uygulayıcıları genellikle ikinci bir iş olarak bu mesleği icra ederler. Ben ise rüya çalışmalarım dahil zamanımın çoğunu bu becerilere ayırıyorum. Bu sayede hatırı sayılır bir deneyime sahibim. Çünkü kendimi gerçekleştirebildiğim alan bu; ne akıl hocalığı ne danışmanlık; bizzat koçluk.

Uzmanlık alanım zihin olduğu için, seanslarımı genellikle kendi geliştirdiğim zihin haritalama sistemlerinden oluşturarak yürütüyorum. Böylece hem kendi zihnimde rahatça gezebiliyorum hem de sizin zihninizde kurulan ilişkileri ortaya sermenize yardımcı oluyorum.

İletişimin en büyük unsurlarından biri beden dilidir ve bu konuda ülkemizin en sıra dışı çalışmalarını yürüten kişilerden birisiyim. Çünkü çevremdeki insanları ve hatta hayvanları gözlemeyi çok seviyorum. Davranışları ve düşünceleri arasındaki görülen ve görülmeyen bağları keşfetmeye bayılıyorum. Bu sayede de ihtiyaç duyduğumuzda farkında olmadığınız halleri sorgulayarak, alışılmışın ötesinde sorgulamalar yapabiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir