Yeni Kitabım: Kavga Etme Sanatı

Çatışma yönetimini duymuşsunuzdur, ancak unutabilirsiniz! İkna uzerine çalışmalarınız mı var? Size izahın gücünü öneriyoruz.

Uzun bir ara

Yeni bir eğitim programı hazırladım. Blog’tan da paylaşmak istedim, ama hatırlamakta bile zorlandım burayı. O sebeple bu tanıtım paylaşımına gelmeden önce kısa bir özet geçmek istedim. 2019’a girerken olmuş son paylaşımım. Keza 2019 Ocak’ta super yogun bir gündemim vardı ve hepsini bir anda boşalttım. Çünkü sevgili babama kanser teşhisi konmuştu ve tüm teklifleri geri çekip,…

Yeni Yıla Acayip Girdik!

Dün gece itibariyle yepyeni bir yıla girdik, bundan önceki 2018 kez olduğu gibi! Peki yeni bir yıla girmenin, takvimleri yenilemekten ötesi ne olacak? Keza artık takvim de kullanılmıyor diyebilir miyiz akıllı cihazlar sebebiyle? O halde yepyeni şeyler beklediğimiz bu yıl neyi değiştirecek hayatımızda?

Yapay Zeka ve İnsan Olmak

Yapay zekanın bugünü ve eğitimde uygulamaları üzerine bir panele katıldım. Le Rosey Okulları’nın evsahipliğinde muhteşem konuşmacıların olduğu bir etkinlikti. Sosyal medyadaki paylaşımım üzerine gelen mesajlar notlarımı paylaşmam yönünde olunca birşeyler derledim.