ananas

ananasAnanas muhteşem meyve demektir. Kurumsal hayata yönelik muhteşem sonuçlar arıyorsanız, burayı inceleyin.

Ananas kelimesinin orijinal kökü anana; muhteşem meyve demektir.

Ananas hizmeti ise ekonomi için oluşturulmuş bir ilaç sayılabilir.

Kurumsal hayata yönelik en sık başvurulan iktisadi teorilerden Genel Sistem Teorisi’nin geliştirilmiş versiyonudur. (GST hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayabilirsiniz)

Girişimler, insanlar tarafından yürütüldüğüne ve insanlar da psikolojik varlıklar olduğuna göre, girişimler için de psikolojik altyapılar ve farklı, esnek perspektifler oluşturulması gereklidir.

Ananas size işte bunları sağlıyor. Endüstriyel ve örgütsel psikoloji, KOBİ danışmanlığı gibi bilimler ile sunulan girişimci danışmanlığına, yaşam koçluğunun itici, vizyon katan gücünü ekliyor.

Ananasın faydalarından birisi: Girişimci koçluğu. Girişim fikirlerinin can bulmasını sağlıyor. Mevcut girişimlerin psikolojik altyapısını oluşturuyor. Sayısız girişimci adayı bu sayede daha sağlıklı kararlar alıyor, birçok girişimci daha vizyoner adımlar atıyor.

Ananasın en niş faydalarından birisi: Yönetim kurulu koçluğu. Dikey yönetim anlayışlarından sıyrılıp yönetişim mantığının ve esnekliğin gelişmesine zemin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Yararlanan yönetim kurulları yeniden yapılanmalarında bunun meyvelerini alıyorlar.

Ananası diğer koçluk ve benzeri hizmetlerden ayıran temel çıktı: Projeler için özel geliştirilmiş koçluk teknikleri. Kangrene dönüşmüş, her yol denense bile sonlandırılması düşünülen projelere çözüm bulmanızı sağlıyor. Nominal değeri 60 milyon Dolar’ı bulan projeleri birlikte hayata geçirdik.

Yönetişim mantığından sıkıntı yumağı projelere kadar, katma değer yaratmaya, sıra dışı çözümlere ihtiyacınız varsa, eşsiz lezzetiyle ananas sizi bekliyor.

ananasın kazanımları

neden ben?

referanslarımdan

ananas akışananas1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir