ben kimim?

kelime_bulutu_bioSıradışılık, işlevsellik ve insanlık en temel değerlerim. Bunların oluşturduğu hayat amacım ise değer üretmek.

Bu tanımlar ismimi de özetliyor sanırım; Mustafa seçilmiş demek ise, sıradışılık değerimle örtüşüyor. Emin güvenilir demekse; insanlığımı betimliyor. Palaz da cesur demekse, atıl durumlara cesurca işlevsellik kazandırıyor. Mustafa Emin Palaz!

Örgütsel psikolojiden biyolojiye, sosyolojiden inovasyon süreçlerine kadar farklı konularda 400den fazla yazım yayınlandı.

Zihin geliştirme çalışmaları, nefes uygulamaları, felsefe, didgeridoo (Şaman çalgısı), iaido (Japon Kılıç Sanatı), fizik, sosyoloji, ekonomi üzerine hobilerim var.

> 2500 yıllık savaş stratejilerini revize ederek Sulh Stratejisi,
> Karar 101 isimli karar almakta zorlananlara yardımcı bir e-kitap
> Ödül Hukuku adında, hukuk felsefesine 180 derece farklı yaklaşan kitap çalışmalarım var.

Süleyman ve Şems başlıca rol modellerim.

Şu an kriz çözücü ünvanı ile özellikle şirketlerde içinden çıkılamayan vakalar ve alınamayan kararlar üzerine, ihtiyaç duyulan mucizeler konusunda hizmet veriyorum.

Detaylar için www.nasildahaiyiyaparim.com sitesine bakabilirsiniz.

Çeşitli derneklerde kişisel gelişim üzerine sohbetler ve seminerler sunuyorum,

Üniversite kulüplerinde, zirve ve etkinlik konuşmaları veriyorum,

Üniversite ve liselerde misafir eğitmen olarak gönüllü görevler üstleniyorum,

İnsan, hayvan ve böceklerde davranış biçimleri üzerine deney ve gözlemler yürütüyorum,

Blogumda ve çeşitli dergilerde makaleler yazıyorum,

Girişimcilik üzerine çalışarak, işletmelerin psikolojik altyapılarını kurmalarını sağlıyorum,

Farklılık getiren projelerde rol alıyor, yol gösteriyorum,

Sosyal medyada koçluk becerilerinden yeni nesil girişimcilik faaliyetlerine kadar çeşitli konularda paylaşımlarda bulunuyorum

Ve hedeflerinize ulaşmanız, sorunlarınızı çözmeniz ve KENDİNİZ OLMA yolculuğunuza yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum.

mustafa-emin-palaz-cv

About Mustafa Emin Palaz

At yetiştiricisi, böcek terbiyecisi, kaplumbağa terapisti, didgeridoo üfleyicisi, kılıç sanatçıcısı, kriz çözücü ve insan :) Tipik bir Y kuşağıyım. Örgütsel psikolojiden biyolojiye, sosyolojiden inovasyon süreçlerine kadar farklı konularda çalışmalarım oldu. Hobilerim zihin geliştirme çalışmaları, nefes uygulamaları, felsefe, didgeridoo, iaido, fizik, sosyoloji, ekonomi üzerine. Kitap çalışmalarım 2500 yıllık savaş stratejilerini revize ederek Sulh Stratejisi ve Karar 101 isimli karar almakta zorlananlara yardımcı bir e-kitap. Ödül Hukuku adında, hukuk felsefesine 180 derece farklı yaklaştığım bir kitap daha var, ama henüz bitiremedim. Süleyman ve Şems de başlıca rol modellerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir