Koçlar İçin Mentorluk

Danışmanlık hizmetinde danışan kişi belli sınıflandırmalara göre değerlendirilir ve genellikle ona bir reçete ve yol haritası verilir. Genellikle mesafeli ve önden tanımlı bir süreçtir.

Koçluk hizmetinde danışan kişinin, sorununu kendi imkanlarıyla çözebilmesine yönelik, geri bildirim becerileriyle destek sunulur. Daha yakın temaslı ve esnek süreçler içerir.

Mentorluk hizmetinde danışan kişinin hedeflerine yönelik deneyimler aktarılır. Hem yakın hem de mesafenin olduğu bir iletişim sürecidir.

mentor

Hizmetlerim genelde sorununu aşmak isteyen bireyler ve krizlerini fırsatlaştırmak isteyen kurumlar için.

Kullandığım ve bizzat geliştirdiğim teknikleri talep edenlerle paylaşıyorum, ancak web siteme bununla ilgili bir bilgi koymamıştım.

Psikologlar, psikoterapistler, çeşitli tekniklerin terapistleri, danışmanları ve sevgili koçlar…

Bilişsel psikoloji, nöropsikoloji, ileri düzey koçluk becerileri, ileri düzey beden dili okuyabilmek, mikro mimikler üzerine çalışmak, metaforlarla koçluk, değerler analizi, ileri düzey zihin haritalama becerileri, çeşitli psikolojik testler ve detaylı teknikler…

Bu konulardaki merakınızı gidermek, becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, frekansımız da uyuşmuşsa, çalışabiliriz.

Özellikle profesyonel koçlar, lisanslı psikologlar ve psikoterapistlere mentorluk yapıyorum. Eğer siz de bu meslek gruplarından birisiyseniz,

Ortak tanıdıklarımızdan bir kişi veya kurumdan, hizmetlerinize dair profesyonel veya kişisel bir referans rica ediyorum.

About Mustafa Emin Palaz

At yetiştiricisi, böcek terbiyecisi, kaplumbağa terapisti, didgeridoo üfleyicisi, kılıç sanatçıcısı, kriz çözücü ve insan :) Tipik bir Y kuşağıyım. Örgütsel psikolojiden biyolojiye, sosyolojiden inovasyon süreçlerine kadar farklı konularda çalışmalarım oldu. Hobilerim zihin geliştirme çalışmaları, nefes uygulamaları, felsefe, didgeridoo, iaido, fizik, sosyoloji, ekonomi üzerine. Kitap çalışmalarım 2500 yıllık savaş stratejilerini revize ederek Sulh Stratejisi ve Karar 101 isimli karar almakta zorlananlara yardımcı bir e-kitap. Ödül Hukuku adında, hukuk felsefesine 180 derece farklı yaklaştığım bir kitap daha var, ama henüz bitiremedim. Süleyman ve Şems de başlıca rol modellerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir